hakkımda

Elit Çevik

Ben Elit. Instagram adresimden bana ulaşanlar az çok bilir, 4 senedir aralıksız olarak bodybuilding-fitness ile uğraşıyorum. Öncesinde ise TDI’de lisanslı yüzücüydüm.

2 sene önce işe profesyonel bir boyut katmak adına “Genç Bayanlar Bikini Fitness” sikletinde yarıştım ve antrenörlük belgemi aldım. Açıkça belirtmeliyim ki, bana şuanki donanımımı katan şey bunlardan çok kendi araştırmalarım, global fitness dünyasını yakından takip etmem, tecrübe ve bu işe olan tutkum oldu.

2 senedir personal ve online olarak eğitim vermekteyim. Bu süreçte pek çok insanın hayatına dokundum, beraber inanılmaz sonuçlar aldık. Bu sonuçlarda payım olması bir noktadan sonra benim için de motivasyon kaynağı olmaya başladı. Amacım bedensel değişim ile başlayıp mental gelişime ve ilerlemeye giden bu yolculukta en doğru şekilde  ilerlemenizi sağlamak. Bu “en iyi versiyonunuz olma” yolunda sonuç odaklı değil, süreç odaklı ilerlemek. Büyük/küçük tüm başarılarınızı kutlayarak, olaya yalnızca fiziksel bir değişim olarak bakmaktansa büyük resme odaklanıp hayatımızın her noktasını geliştirerek ve en önemlisi kendimizi severek bu noktaya gelmek.

Online Eğitim programlarımda paket sistemine geçmeden önce 10 kişilik bir kontenjan sınırım vardı fakat şuanki talep sebebiyle bunu 30 kişide sabitleme kararı aldım. Sizler için 3 ayrı paket belirledim;

  • Full Paket- 4 haftalık Beslenme/Antrenman ve Whatsapp Danışmanlık
  • Full Paket – 12 haftalık Beslenme/Antrenman ve Whatsapp Danışmanlık
  • Booty Programı – Yalnızca 6 haftalık kalça geliştirme odaklı antrenman programı